Ölçüm Hizmeti

Sizin Başarınız, Bizim Misyonumuz: Sizin İçin Çalıştığımız Yer!

Ölçüm ve Doğrulama Çözümü

Kalite Sorunlarınızı 3DM ile Birlikte Çözün. Rekabetçi kalabilmek için her zamankinden daha katı kalite standartlarını karşılamanız gerekir. Operasyonel verimlilik ve rekabetçi sürdürülebilirlik için bunu mümkün olduğunca düşük maliyetle yapmanız gerekir. Sadece sisteminizin beklediğiniz gibi çalışmadığını veya ekibinizin iş akışında, becerilerinde veya yazılımında önemli değişiklikler gerektirdiğini öğrenmek için bir kalite kontrol veya denetim çözümüne yatırım yapamazsınız. Bazen mevcut yatırımlarınızı daha verimli kullanmak için dışarıdan bir uzman ekibin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 3DM Teknoloji olarak size sadece tecrübemizle değil, FARO Ölçüm Hizmetleri ve FARO çözümleri ile de destek sunuyoruz.

3DM Technology uzman ekibi, 3D ölçüm teknolojilerimizi ve kalite kontrol ekipmanlarımızı mevcut sistemlerinize entegre etmek için hizmetinizdedir, böylece her adımda tam destekle operasyonlarınızı bir sonraki mükemmellik seviyesine taşıyabilirsiniz.

Doğrulama Ölçümü

Ürettiğiniz ürünlerin teslimatı için sevkiyatı siz yapacaksınız. Kendi ekipmanlarınızla ölçtünüz ve raporladınız. Tedarikçinizin mal kabulünü hızlandırmak için biz bağımsız olarak ölçelim ve raporlayalım.
Teslimat ve mal kabul sürelerinizi hızlandıralım. Sizi zamandan ve belirsiz bekleyişten kurtaralım.

Ölçüm Hizmetleri

Mevcut kalite kontrol ekipmanınızla ölçülemeyecek kadar büyük veya hassas ölçümler için yeni atıl kapasiteye yatırım yapmanıza gerek yoktur.
Uzman ekibimizle size yerinde hizmet verelim, zamandan ve kaynaktan tasarruf edin.

Sizin Başarınız, Bizim Misyonumuz: Sizin İçin Çalıştığımız Yer!

Örnek Ölçüm Uygulamaları

CNC İmalat Akış Ölçüm Hizmeti

CNC Üretime Hazırlık Ölçümü

Değerli zaman ve kaynaklarınızdan tasarruf etmek için üretiminizin planlama ve hazırlık sürecinde bizden alacağınız ölçüm hizmeti sayesinde kısa sürede hassas üretim hazırlıkları yapacaksınız.

CNC Üretim Süreci Kalite Kontrolü

Uzun çalışmalar sonucu üretilen parçanızın hassas ölçümlerini işleme cihazından çıkarmadan yaparak süreçlerinizi hızlandıralım.

Fikstür Ölçüm Hizmeti

Fikstür Ölçümü

Seri montajlarda ve üretim hatlarında kullanacağınız fikstürlerin imalat süreci ve kullanıma bağlı deformasyonların tespiti için imalat sahasında ve montaj hattı kurulumunda yerinde ölçüm ve raporlama hizmeti sunalım. Projelerinizi gönül rahatlığı ile teslim alın veya teslim edin.

Faro İzleyici

Uzun ve yüksek hassasiyetli parçalarınızı ölçmek için mükemmel çözümler.

Mega Parçalar için Ölçüm Hizmeti

Makine Kurulum Ölçüm Hizmeti

Makine ve Üretim Hattı Kurulumu

Hassas kurulum gerektiren makine ve ekipmanların kurulumu için yerinde hassas ölçüm hizmeti.

Mega Parçaların Ölçümü

Taşınması sorunlu Mega Parçaların yerinde ölçüm hizmeti.