FARO® Super 6DoF TrackArm

Karmaşık bir nesnenin veya makinenin her tarafını göremediğinizde tam ölçümleri yakalamak imkansız görünüyor. Ancak FARO Super 6DoF TrackArm, tüm gizli noktaları ölçmek ve köşelerde bile görüş hattı sorunlarını ortadan kaldırmak için size altı serbestlik derecesi (6DoF) sunar. Super 6DoF TrackArm, FARO Vantage Lazer Takip Cihazının ölçüm hassasiyetini Quantum ScanArm veya Quantum FaroArm® esnekliği ile birleştirerek her şeyi, her yerde, diğer yöntemlere kıyasla çok daha kısa sürede ve maliyetle ölçer.

Super 6DoF TrackArm'ın İş Değeri
Kaliteyi İyileştirin

Yüksek doğrulukta ölçüm ve hizalama üretim kalitesini artırırken, karmaşık 3D denetimler ve otomatik raporlar kullanıcıların kusurları tespit etmesine yardımcı olur.

Verimi Artırın

Daha hızlı sorun giderme ve kök neden analizi, genel verimi artırmaya yardımcı olur.

Verimi Artırın

Daha yüksek üretim oranları ve doğrulama için daha az duruş süresi, daha fazla verim anlamına gelir.

Gelir Üretimini Hızlandırın

Ürünleri pazara daha hızlı sunacak, yeniden işleme ve duruş sürelerini azaltacaksınız.

Müşterileri ve Son Kullanıcıları Mutlu Edin

Güvenle kullanılabilecek daha yüksek kaliteli ürünler sunmak herkesi mutlu eder ve müşterilerin sadık kalmasını sağlar.

Bilgilendirilmiş Kararlar Alın

Ekibinizin parmaklarının ucundaki bilgilerle, daha akıllıca kararları daha hızlı alabilecek ve her türlü sorunun önüne geçebilecek donanıma sahip olacaklar.

Süper 6DoF TrackArm Performansı
Ödün Vermeden Çok Yönlü Yetenekler

En çok yönlü taşınabilir 3D ölçüm sistemi olan Super 6DoF TrackArm esnektir, kullanımı kolaydır ve en zorlu 3D ölçüm ihtiyaçlarınız için tavizsiz doğruluk sunar.

 

Vantage Lazer Takip Cihazı, FaroArm veya ScanArm’ı ortak bir koordinat sistemine yerleştirir. Tüm ölçüm konumlarından alınan noktalar birleştirilerek gerçek zamanlı olarak görselleştirilir ve nominal verilerle karşılaştırılır.

 

FaroArm veya ScanArm, Vantage Laser Tracker’ın görüş alanının ötesinde bile gizli noktalara ulaşma esnekliği sağlarken tüm sistemin ölçüm bütünlüğünü de korur. Bir veya daha fazla FaroArm veya ScanArm, aynı koordinat sisteminde kalarak lazer ölçüm aralığı içinde herhangi bir yere yeniden konumlandırılabilir.

 

FARO Super 6DoF TrackArm Özellikleri
Sorunsuz Entegrasyon

Büyük hacimli ölçüm çözümü olarak birden fazla taşınabilir CMM’i birlikte kullanın.

Altı Özgürlük Derecesi

Görüş hattı engelleri nedeniyle gizli nokta kısıtlamaları yok.

Üstün Taşınabilirlik

3D ölçüme ihtiyaç duyduğunuz her yerde kablolar olmadan çalışın.

Cihaz Esnekliği

FARO Vantage Lazer Takip Cihazı ve FaroArm veya ScanArm’ı gerektiğinde bağımsız olarak kullanarak kaynak verimliliğini artırın.

3D Metroloji Uygulamaları
Göremediklerinizi Denetleme

Gizli parçaları veya delikleri olan büyük parçaları ve montajları incelerken ayrıntıların doğruluğunu ve yakalanmasını sağlayın. Super 6DoF TrackArm her ölçümü yakalar ve spesifikasyona uygunluğu doğrulamak için gerçek ve nominal verilerin dijital bir kaydını oluşturur. Kalite kontrol ve denetim uygulamalarına bakın >

Ulaşılması Zor Parçalara Sahip Bileşenlerin Hassas Üretimi

Otomotivden havacılık ve uzay endüstrisine kadar dünyanın en iyi yenilikçileri, en gelişmiş parçaları, montajları ve kompozitleri hız ve doğrulukla üretmek için Super 6DoF TrackArm’ı kullanıyor. Ekipmanın veya ürettiğiniz ürünün her tarafını göremeseniz bile ekipman hizalamasını sağlayın ve sıkı toleranslara uyun. Üretim, imalat ve montaj uygulamalarına bakın >

Gizli Alanlara Sahip Parçaların Esnek, Doğru Mühendisliği

Gizli veya ulaşılması zor alanlara sahip büyük ölçekli parçaların tasarım sürecini hızlandırmak için Super 6DoF TrackArm’ı kullanın. İster bir ürünün tersine mühendisliğini yapıyor olun, ister bir yedek parça veya satış sonrası bileşen geliştiriyor olun, Super 6DoF TrackArm doğruluk ve hız sağlar, böylece ürününüzü pazara hızlı bir şekilde sunabilirsiniz. Ürün tasarımı ve mühendislik uygulamalarına bakın >

İlgili Ürünler

FARO Focus Lazer Tarayıcılar

Büyük bir bina, tesis veya kaza/suç mahallinin ölçümlerini geleneksel dokümantasyonla yakalamak günler veya haftalar alabilir ve bu durumda bile veriler eksik olabilir.

FARO® Vantage Laser Trackers

Büyük parçaların, kalıpların, montajların ve makinelerin ölçülmesi eskiden zorlu ve zaman alan bir süreçti ve genellikle özel bir denetim alanında gerçekleştirilmesi gerekiyordu.

FARO® Quantum Max ScanArms

Bazen bir parça veya alet o kadar karmaşıktır ki, tüm ölçümlerini yakalamak için temas problarını kullanamazsınız. Ancak lazerler bu işi olağanüstü bir

Deneyimli ekibimiz ve güçlü teknolojik altyapımız ile müşterilerimizin her zaman yanınızdayız.

İLETİŞİM

Bahçekapı Mahallesi 2492 Cadde Dökmeciler Sanayi Sitesi 5 Blok No:19 Şaşmaz Etimesgut Ankara

© 2024 · 3DM Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.